כל מה שרציתם לדעת על יזם נדלן

יזם נדלן
שתפו עם חברים:

עולם הנדל"ן הוא עולם מעניין, כזה שמשנה את פניו כל פעם מחדש. מה שהכרתם עד לא מזמן על העולם הזה יכול להיות שונה נכון לכתיבת שורות אלה. יזמות נדל"ן היא אחד התחומים העיקריים שצוברים תאוצה בשנים האחרונות. מדובר על תחום שמאפשר ליזמים בתחומים שונים לפזול גם לאופציה הספציפית הזאת. אז מה בכלל עושה יזם נדלן כאשר הוא רואה נכס מתאים להשקעה? החלטנו להרים את הכפפה כדי להסביר לכם בדיוק על מה מדובר. כך תמצאו את עצמכם במצב שבו אתם קובעים מה נכון לכם באותה נקודת זמן. יכול להיות שבקרוב מאוד תוכלו להיות יזמי נדלן משופשפים שמרוויחים סכומי עתק באופן קבוע. המון אנשים בעלי הון עשו את הכסף שלהם באמצעות יזמות נדלן מוצלחת ונכונה.

מיהו יזם נדלן?


יזם נדלן או יועץ נדל״ן הוא אדם פרטי שמבחין בהזדמנויות בתחום הנדל״ן מנסה לנצל אותן. זה מה שהופך את אותו אדם ממשקיע נדלן ליזם בכל רחמיו איבריו, קחו את זה לתשומת ליבכם. לא כל מי שמשקיע בנדלן יהיה אפשר להגיד כי הוא יזם שעושה צעדים בהקשר הזה. לעיתים השקעה בנדלן תהיה מתוך מחשבה צרה על העתיד האישי של אותו אדם. כאן מדובר על ראייה רחבה יותר, מתוך רצון לעשות כסף בגין ההשקעה המתבצעת. אם אותו יזם לא מצליח לעשות כסף כתוצאה מהרכישה מדובר על השקעה שגויה. בעוד משקיעים מן השורה פחות מתייחסים לרווח שאותו הם יוכלו להרוויח כתוצאה מההשקעה. 

למה שתרצו להיות יזמי נדלן?

לא סתם מדובר על אחד מהתחומים הכי פופולאריים נכון לכתיבת שורות אלה. המון יזמים עזבו את התחום שאותו הם הכירו כדי להיות יזמי נדלן מן השורה. מה גורם לאותם אנשים לרצות להיות יזמים בתחום הנדלן? ראשית הפוטנציאל לרווח שניתן יהיה להשיג באמצעות השקעה מהסוג הזה. יזמי נדלן יכולים להרוויח המון, כל עוד הם יודעים לזהות את ההשקעות הנכונות. התשואה העתידית מהשקעה נכונה בנדלן תהיה גבוהה לעומת תחומים אחרים. מה שיוביל אתכם בסופה של הדרך להשיג את המטרות שאותן הצבתם לעצמכם. ברגע שהתשואה הראשונה תהיה גבוהה יהיה אפשר להמשיך ליישם השקעות נוספות בסכומים גבוהים בהתאם.

מעבר לעניין של הרווח, יזם או יזמית נדלן נהנים ממינימום של סיכונים בעת השקעתם. הרי כולם מבינים כי תחום הנדלן יציב מאוד בהשוואה לתחומים אחרים שבהם מיישמים השקעות. אם יזם ירצה להיות בטוח בהשקעתו הוא צריך לבחור בתחום שלא מסכן אותו יתר על המידה. מהסיבה הזאת תחום הנדלן קורץ להמון משקיעים שנמאס לכם להשקיע במקומות מסוכנים במיוחד. כאן מדובר על השקעה שמביאה איתה תשואה מעולה, וגם מינימום של סיכונים בראייה לטווח הרחוק. השקעות נדלן מיועדות בין היתר ליזמים וליזמיות מתחילים שעושים את הצעדים הראשונים בתחום.

איך תהפוך להיות יזם נדלן?

הגיע הזמן לנפץ את אחת הסטיגמות הנפוצות ביותר על יזמי נדלן. אף אחד לא נולד יזם נדלן, המון אנשים מספרים כי הם לא הכירו את התחום. כדי שתוכלו להיות יזמי נדלן ממולחים יהיה עליכם ללמוד את התחום הזה. לא פעם ידרשו מכם להתנסות כדי שתוכלו לחוות את התחום הזה על בשרכם. המון יזמים ויזמיות מספרים כי בתחילת הדרך היה להם קשה, דברים רבים היו לא ברורים. כתוצאה מכך הם היו צריכים ללמוד מה לעשות בפעם הבאה שבה הם היו משקיעים. אל תחפשו קיצורי דרך, כי במרבית המקרים קיצור דרך יוביל אתכם למקום שבו לא תרצו להיות. תאפשרו לעצמכם להגיע למצב שבו תהיו יזמים ממולחים שעושים את העבודה ומשיגים הישגים. 

איזה סוגי השקעות נדלן קיימות?

כל סוכן נדלן יכול לספר לכם על מגוון רחב של עסקאות נדלן שאותן יהיה אפשר לבצע. יזם או יזמית נדלן צריכים להכיר את כל האופציות שנמצאות על הפרק טרם ההשקעה. זוהי ההזדמנות שלכם לבחור את המסלול שיהיה הנכון עבורכם עוד לפני שהתחלתם לצעוד בו.

  • השקעת אקזיט – כמו שאתם מתארים אותה, כך בדיוק תהיה ההשקעה הזאת. מדובר על השקעה שבמסגרתה תרכשו נכס במצב רע ותשפצו אותו. לאחר מכן (תוך זמן קצר) תוכלו למכור את הנכס במחיר גבוה בהרבה מסכום הרכישה. מדובר על אקזיט אמיתי שיפתח בפניכם דלתות רבות בהמשך.
  • נכס מניב – מדובר על הבחירה הסטנדרטית של המון יזמי נדלן. בעסקה מהסוג הזה יזם נדלן מוצא נכס שאותו הוא רוכש במטרה להרוויח ממנו לטווח הרחוק. כל חודש היזם מקבל דמי שכירות מהשכרת הנכס, בעתיד הוא גם ימכור את הנכס ברווח גבוה.
  • רכישת קרקע – יזם או יזמית נדלן שלא מפחדים מדרך ארוכה יכולים לרכוש קרקע. בחלק מהמקרים מדובר על קרקע חקלאית שאמורה להיות מופשרת בשלב מסוים. לאחר הרכישה והפשרת הקרקע מוכרים אותה או בונים עליה כמה יחידות דיור. המטרה היא לנסות למקסם את האופציות שניצבות מולכם.

אילו סוגי יזמי נדלן תוכלו למצוא?

לכל יזם נדלן יש את האופי המיוחד שלו, זה מה שהופך את התחום הזה למעניין. תוכלו למצוא מגוון רחב של יזמים שלכל אחד מהם יש את הדרך שבה הוא עובד. יזם נדלן לא צריך לעשות מה שכולם עושים רק בגלל שזוהי הדרך המוצלחת. יש יזמים שאוהבים לקחת סיכונים, גם כאשר זה נוגע לעסקאות נדלן. אותם יזמי נדלן מחפשים השקעות עם סיכון גבוה שמביאות לרווח משמעותי. בו בזמן יהיה יזם או יזמית נדלן שמחפשים את היציבות בבחירות שהם עושים. הם בדרך כלל יחפשו השקעות בטוחות כאלה שלא מביאות איתן המון חששות ופחדים. אם יכולים לבחור באופן אישי את המסלול שיהיה הכי מתאים לכם בהתאם להשקפת עולמכם.

חזרה לתוכן שאהבתי...
Picture of פורטוקי
פורטוקי

חברתנו מתמחה בהשקעות נדל״ן בפורטוגל למעלה מ 5 שנים, אנחנו עובדים עם חברות וסוכני הדלן הגדולים ביותר בפורטוגל וביחסים טובים עם הבנקים על מנת לאפשר לכם תהליך קל, נוח, יעיל ואיכותי, אנחנו מלווים את המשקיעים גם לאחר רכישת הנכס וזמינים לכל שאלה ובעיה שעולה במהלך הדרך.

Picture of עו״ד אריאל שושן
עו״ד אריאל שושן

ליווי אישי כל הדרך אל הנכס שלכם וגם לאחר הרכישה.

מלאו את הטופס לשיחת ייעוץ
ללא התחייבות
ליווי משקיעים בפורטוגול לכל השלבים - מימון, איתור נכס, משא ומתן ורכישה, איתור וניהול שוכרים וקונים.

הנכס הבא שלך בפורטוגל קרוב מתמיד.
השאר פרטים, לחץ על הכפתור וניצור קשר בהקדם.

אני במרחק לחיצת כפתור :)