הוצאת דרכון פורטוגלי ללא עורך דין יתרונות וחסרונות

שוקלים להוציא דרכון פורטוגלי ללא עורך דין ולא יודעים באילו בעיות תתקלו ומה המחיר, מדריך מפורט עם כל האמת כולל יתרונות וחסרונות.
שתפו עם חברים:

המרוץ להשגת דרכון פורטוגלי הפך לגדול והמשמעותי ביותר אצל המון ישראלים. בעקבות גירוש ספרד ופורטוגל בשנת 1492, ישראלים רבים זכאים לאזרחות פורטוגלית. על מנת לקבל את האזרחות הנכספת יהיה עליכם להגיש בקשה מסודרת, כזאת שרבים נמנעים ממנה. אך אי אפשר להתעלם מהיתרונות הרבים של דרכון פורטוגלי, כאלה שלא תמצאו בדרכונים אחרים. מה הופך את הדרכון הזה לדרכון המבוקש ביותר בקרב הישראלים? הכנו לכם את כל התשובות שיאפשרו לכם להשיג את הדרכון כעבור זמן קצר. תזכרו כי הזכאות לאזרחות פורטוגלית יחד קבלת דרכון אינה תהיה אפשרית לעד. 

הוצאת דרכון פורטוגלי – האם אפשר לבד?

באופן עקרוני כל אחד יכול לנסות להוציא דרכון פורטוגלי באופן עצמאי, ללא סיוע מקצועי. אך האם חשבתם לעצמכם מהן ההשלכות של בחירה מהסוג הזה? נתחיל מהעובדה הבסיסית כי לא כולם מבינים אילו מסמכים צריך להגיש ואיזה אישורים למלא. מעבר לעובדה הזאת, כל טעות קטנה יכולה לעכב מאוד את הזכאות לדרכון ולאזרחות. אם אתם סבורים שתוכלו לצלוח את ההליך בעצמכם, תוכלו לעשות זאת לגמרי לבד. אך כיום פועלות חברות שכל מה שהן עושות מבוקר עד ערב זה לסייע בהקשר הזה. דרכון פורטוגלי ללא עורך דין אפשרית במידה ותעשו עבודה מקדימה, קחו את הדרישה בחשבון.

היתרונות והחסרונות בהוצאת דרכון פורטוגלי

דרכון פורטוגלי יתרונות

  • פטור מהוצאת ויזה במגוון רחב של יעדים ברחבי העולם, בין היתר גם בארה"ב. המחזיקים בדרכון פורטוגלי יכולים למצוא את עצמם טסים בקלות למחוז חפצם. לא בטוח שהדרכון הישראלי יקנה לכם את אותן ההטבות בהקשר הספציפי הזה.
  • יכולת לעבוד ולגור בכל אחת מהמדינות החברות באזרחות האירופי. אם בא לכם לעשות רילוקיישן לאחת ממדינות אירופה, הדרכון הזה בהחלט יכול לסייע. מדינות רבות מגבילות את העבודה ואת המגורים בהן רק לאזרחי האיחוד האירופי. 
  • אופציה ללימודים בכל אחת מהאוניברסיטאות הגדולות באירופה. תנאי הקבלה לאוניברסיטאות בישראל עשויים להיות גבוהים, מעבר לרף המקובל. באירופה האפשרויות מגוונות יותר, עם אזרחות פורטוגלית כל מוסד לימוד ישמח לקבל אתכם.
  • דרכון פורטוגלי לא בא להחליף את הדרכון הישראלי בו אתם מחזיקים. בכל פעם תוכלו להחליט איזה דרכון בא לכם לשלוף בהתאם למציאות הקיימת. יש כאלה שיעדיפו להשתמש באזרחות הישראלית, ואחרים באזרחות הפורטוגלית בהתאם למצב.

דרכון פורטוגלי חסרונות

  • מי שבוחן את האמת על דרכון פורטוגלי מגלה כי ישנם דרכונים עם יתרונות רבים. עם זאת בהשוואה לדרכון הישראלי בו אתם מחזיקים, יתרונותיו בלתי מוגבלים. תוכלו למצוא את עצמכם עושים פעולות שלא חלמתם שתוכלו לעשות בחופשיות כל כך גדולה.
  • תהליך הוצאת אזרחות ודרכון פורטוגלי אינו קל כפי שרבים חושבים. זוהי אולי הסיבה שבגינה עדיין לא מצאתם את עצמכם מוציאים את הדרכון הזה. רק מי שיש לו סבלנות או יבקש עזרה מקצועית ימצא את עצמו משיג את התוצאה הרצויה.

אילו ישראלים זכאים לדרכון פורטוגלי? 

הקהילה היהודים בפורטוגל ובספרד טרם גירוש ספרד מנתה מאות אלפי אנשים. הצאצאים של אותם יהודים שגורשו מפורטוגל וספרד זכאים להגיש בקשה לקבלת דרכון פורטוגלי. מדובר על הכרה של הממשל הפורטוגלי בכל אותם יהודים כאזרחי פורטוגל מן המניין. על מנת להבין האם אתם זכאים לאזרחות יהיה עליכם לבחון את שם המשפחה שלכם. ישנה רשימה של שמות משפחה שמוכרים כשמות משפחה של אותם מגורשי ספרד ופורטוגל. במידה ושם המשפחה שלכם עונה להגדרה, ניתן יהיה להתחיל בדיקה מעמיקה יותר. עם איש המקצוע המתאים תוכלו לראות כיצד אתם צולחים את המהמורות השונות לאורך הדרך. לא מן הנמנע כי גם אתם תמצאו את עצמכם עונים להגדרה הראשונית, ורשאים להתחיל בתהליך.

4 סיבות להיעזר בעורך דין להוצאת דרכון פורטוגלי 

  • הוצאת דרכון פורטוגלי תוך זמן קצר – בא לכם כבר להנות מכל היתרונות שהאזרחות הפורטוגלית מביאה עימה? עם עורך דין מיומן תוכלו להוציא את הדרכון תוך זמן קצר. לא עוד המתנה ארוכה עד לאישור כל המסמכים ותיקון כל הבעיות.
  • אחוזי הצלחה גבוהים למדי – אומנם עורכי דין אינם יכולים לשנות את המדיניות של הממשלה הפורטוגלית, אך הם בהחלט מכירים את התהליך. לכן סיכויי ההצלחה בהשגת הדרכון הפורטוגלי הינם גבוהים בהרבה לעומת אופציות אחרות.
  • תחסכו לעצמכם כאבי ראש – האם יש לכם את הפנאי להוציא דרכון פורטוגלי באופן עצמאי? לא בטוח שיש לכם את הזמן הפנוי להתחיל להתעסק בסוגייה הזאת. לעורך דין מקצועי יש את הזמן הנדרש, הוא יוריד מכם מעמסה כבדה.
  • התמודדות עם דחיית הבקשה – יש כאלה שיוצאים מנקודת הנחה כי הם בטוח ישיגו אזרחות פורטוגלית אם רק יבקשו. במבחן התוצאה לא מעט בקשות מסורבות, לעורך דין יש את הכלים הדרושים להתמודד עם דחיית הבקשה.

איך מוציאים דרכון פורטוגלי? דגשים חשובים!

נציין כי כל אחד יכול לבחור מהי הדרך הנכונה והמתאימה עבורו להוציא דרכון פורטוגלי. הדגש המשמעותי ביותר יהיה לפנות לאיש מקצוע שינחה אתכם מה נכון לעשות בכל נקודת זמן. הרי אינכם יודעים איך לצלוח את המהמורות, בטח שהן הופכות להיות קשות במעלה הדרך. מעבר לעניין הזה, הזמן הוא אולי האויב הכי גדול שלכם בהקשר הזה. אם אתם שואלים איך מוציאים דרכון פורטוגלי? תזכרו כי לא תמיד הזכאות תישאר בעינה. בממשלה הפורטוגלית כבר בוחנים כל מיני חידודים לחוק על מנת להפוך אותו לנוקשה יותר. זה בדיוק הזמן מבחינתכם להגיש את הבקשה, כדי שתוכלו להשיג את הדרכון הנכסף עם יתרונותיו הרבים. 

דרכון פורטוגלי מחיר – כמה עולה?

אם תחליטו להוציא דרכון פורטוגלי לגמרי לבד, העלות תהיה כמה מאות שקלים בסך הכל. אך זה לא לוקח בחשבון את הזמן שתבזבזו על מנת להתעסק עם המסמכים והעניינים השונים. אם הבנתם כי אינכם יכולים להוציא דרכון פורטוגלי בעצמכם, האפשרות הבאה תהיה לפנות לאיש מקצוע. במקרה כזה העלות משתנה בהתאם לתעריפים אותם גובים אנשי המקצוע השונים. העלות תסתכם בכמה אלפי שקלים, אך הקלות תהיה גבוהה למדי. תוכלו למצוא את עצמכם במצב בו אתם מרוויחים הרבה מאוד יתרונות כתוצאה מהשגת האזרחות הנוספת. יש כאלה שמחליטים כי משתלם להם לפנות לאיש מקצוע בדמות עורך דין או כל מומחה אחר. כיום ישנה רשימה ענקית של אנשי מקצוע שמתעסקים בהוצאת דרכון פורטוגלי לישראלים. 

אילו בעיות עשויות לצוץ במעלה הדרך?

בעת הוצאת דרכון פורטוגלי בעיות שונות, עליכם להיות ערוכים לכל תרחיש. מבחינתכם הבעיה הגדולה ביותר תהיה הבעיה הבירוקרטית שקשה להישאר אדישים אליה. המון ישראלים חוששים להתחיל את ההליך, רק בגלל שהם אינם מבינים מה מצפה להם. אם בא לכם להשיג את הדרכון הפורטוגלי, מוטב כי תפנו למומחה בהוצאתו. מעבר לעניין הזה, בעיה נוספת היא הקשחת העמדות מצידה של הממשלה בפורטוגל. בפורטוגל גילו כי המון ישראלים כמהים להשיג את הדרכון הזה, לכן הם מקשיחים את התנאים. איך תוכלו לצלוח את העניין הזה? גם כאן הפתרון יהיה לפנות למומחה בתחום. הוא יבין בדיוק איך להתמודד עם הקושי, ואילו פרמטרים בתוך החוק רלוונטיים אליכם באופן אישי. 

חזרה לתוכן שאהבתי...
Picture of פורטוקי
פורטוקי

חברתנו מתמחה בהשקעות נדל״ן בפורטוגל למעלה מ 5 שנים, אנחנו עובדים עם חברות וסוכני הדלן הגדולים ביותר בפורטוגל וביחסים טובים עם הבנקים על מנת לאפשר לכם תהליך קל, נוח, יעיל ואיכותי, אנחנו מלווים את המשקיעים גם לאחר רכישת הנכס וזמינים לכל שאלה ובעיה שעולה במהלך הדרך.

Picture of עו״ד אריאל שושן
עו״ד אריאל שושן

ליווי אישי כל הדרך אל הנכס שלכם וגם לאחר הרכישה.

מלאו את הטופס לשיחת ייעוץ
ללא התחייבות
ליווי משקיעים בפורטוגול לכל השלבים - מימון, איתור נכס, משא ומתן ורכישה, איתור וניהול שוכרים וקונים.

הנכס הבא שלך בפורטוגל קרוב מתמיד.
השאר פרטים, לחץ על הכפתור וניצור קשר בהקדם.

אני במרחק לחיצת כפתור :)