מהם היתרונות של השקעות נדלן בליסבון?

מהם היתרונות של השקעות נדלן בליסבון?
שתפו עם חברים:

בשנים האחרונות אנו רואים ישראלים רבים שמחליטים לחפש השקעות מעבר לים. אם בעבר ישראלים היו חוששים מהשקעות במדינות אחרות, כיום מדובר על דבר נפוץ. יוקר המחייה בישראל גורם לישראלים לוותר על השקעות כאן בארץ, מדובר על משימה בלתי אפשרית. עם זאת בין כל האופציות הנמצאות מעבר לים, נדלן ליסבון זוכה לביקוש רב בתקופה הזאת. מהם היתרונות של השקעות נדלן בליסבון בהשוואה להשקעות נדלן בערים אחרות באירופה? הכנו לכם כמה יתרונות בולטים הנוגעים להשקעות בעיר הבירה של פורטוגל. אם כבר לעשות השקעות מעבר לים, חובה לעשות את הבחירה הנכונה זאת שתספק את הסחורה ומומלץ בחום להתייעץ עם יועץ נדל״ן

נדלן בליסבון תנאי מימון מצוינים

התרגלתם כי כאן בישראל תנאי המימון נוקשים במיוחד? בפורטוגל המצב שונה בתכלית. מי שמחפש נדלן ליסבון צריך לדעת כי ישנו סבסוד של 75 אחוז עבור אזרחים זרים. כלומר הבנקים המקומיים ידרשו מכם הון עצמי של 20 אחוז, בו בזמן את המשכנתא ניתן לפרוס עד 30 שנה. אם כל זה לא מספיק, הריבית הינה ריבית של אחוז בודד שנותנת שקט ושלווה. כל מי שמגיע להשקיע בפורטוגל נהנה מתנאים שלא ניתן להשיג אותם כאן בהשקעה בארץ. בפורטוגל מבינים כי משקיעים זרים יכולים להביא למינוף משמעותי של כלכלת המדינה. 

תיירות במגמת צמיחה

פורטוגל הפכה להיות בזמן האחרון ליעד תיירותי מבוקש מאוד בכל העולם. לא כל ישראלים נוהרים לפורטוגל, עוד תיירים מכל העולם גילו את המדינה הזאת. באופן טבעי נדלן ליסבון יהיה מושפע מכמות התיירים שמבקרים במדינה. אל תשכחו כי ליסבון היא עיר הבירה של פורטוגל, כל התיירים מגיעים לבקר בה. מרבית הטיסות למדינה נוחתות בליסבון, כולם יחפשו שם דירה לשהות בה. אתם יכולים להיות בדיוק במקום הנכון ובזמן הנכון בהקשר הספציפי הזה. 

סיכון מינימלי

כל השקעתם נדלן היא מסוכנת, לא משנה באיזה מדינה תבחרו לרכוש נכס. עם זאת ישנן מדינות יציבות מאוד, בהן הנכסים שומרים על ערכם ורק משבחים אותו. פורטוגל היא ללא ספק מדינה מצוינת להשקעה כזאת. נדלן ליסבון יכול להביא איתו סיכון, אך מדובר על סיכון מינורי שלא באמת יהיה מורגש. במרבית המקרים תצליחו לשמור על הערך של הנכס ועם הזמן הוא גם יעלה. כמובן שגם במקרה של נפילה בערך הנכס מדובר על עניין זניח שיסדר תוך זמן קצר. 

תשואה גבוהה

כמה אתם יכולים להרוויח על נכס בליסבון? זה מאוד משתנה בין סוגי הנכסים שאותם תרכשו. בפורטוגל עצמה תמצאו אין ספור נכסים מכל הסוגים, מרביתם יהיו זמינים לרכישה. נדלן ליסבון זוכה לאהדה רבה בין היתר בגלל התשואה שהוא מביא איתו. בכל שנה ניתן להרוויח 5 עד 10 אחוז רק משכירות על הנכס. בעת המכירה תוכלו למצוא את עצמכם מרוויחים כמה עשרות אחוזים יותר מאשר רכשתם את הנכס. מדובר על נתונים מעולים, כאלה שלא בהכרח תמצאו במדינות אחרות באירופה ובשאר העולם.

מדינה שכיף לבקר בה

באתם לראות מה קורה עם הנכס שאותו רכשתם? ליסבון ידוע בתור אחת מהערים הכי כיפיות בעולם. נדלן ליסבון הוא לא רק לשם השקעה, הוא גם בשביל ההרגשה האישית שלכם. אם כבר באתם לראות מה קורה עם הנכס, לפחות תדאגו שהוא יהיה במדינה שכיף לבקר בה. תוכלו על הדרך לחקור את פורטוגל, אחת מהמדינות הכי מסקרנות שיש באירופה. זה מה שמושך למדינה עשרות מיליוני תיירים בכל שנה, וככל הנראה גם אתכם. תוכלו ללכת לבקר בפורטוגל עוד לפני רכישת הנכס כדי לראות על מה מדובר.  

חזרה לתוכן שאהבתי...
Picture of פורטוקי
פורטוקי

חברתנו מתמחה בהשקעות נדל״ן בפורטוגל למעלה מ 5 שנים, אנחנו עובדים עם חברות וסוכני הדלן הגדולים ביותר בפורטוגל וביחסים טובים עם הבנקים על מנת לאפשר לכם תהליך קל, נוח, יעיל ואיכותי, אנחנו מלווים את המשקיעים גם לאחר רכישת הנכס וזמינים לכל שאלה ובעיה שעולה במהלך הדרך.

Picture of עו״ד אריאל שושן
עו״ד אריאל שושן

ליווי אישי כל הדרך אל הנכס שלכם וגם לאחר הרכישה.

מלאו את הטופס לשיחת ייעוץ
ללא התחייבות
ליווי משקיעים בפורטוגול לכל השלבים - מימון, איתור נכס, משא ומתן ורכישה, איתור וניהול שוכרים וקונים.

הנכס הבא שלך בפורטוגל קרוב מתמיד.
השאר פרטים, לחץ על הכפתור וניצור קשר בהקדם.

אני במרחק לחיצת כפתור :)