דירת 2 חדרים משופצת + מרפסת

€ 189.500
Campanhã

תאור הנכס

1 מרפסת 1 סלון 1 מטבח כיוון שמש: Norte, Sul מטבח מרוהט חשיפה טובה לשמש מטבח מאובזר ומשטחי עבודה מגרניט מטבחון פרטיות נוף לעיר, נוף לנהר.

מידע נוסף

דירת 2 חדרי שינה משופצת לחלוטין, עם מרפסת ומשרד, ב-Rua de São Roque da Lameira, פורטו. ממוקם בקומה השלישית והאחרונה של בניין עם 4 קומות בלבד (ללא מעלית), מלא באור ומרחב. המטבח נפתח לסלון, בחלל פתוח, תוך שמירה על המשכיות בין שתי החטיבות. עם מרפסת הפונה לאחור, נגישה מהסלון, בה תוכלו ליהנות מפרטיות ושלווה בליווי הפסקול הטבעי של Parque de São Roque. מהחדרים, נוכל להרהר בנהר הדואורו על הגגות ההיסטוריים של אינוויקטה!

ממוקם בין הסביבה של Estádio do Dragão, Praça das Flores ו-Baixa do Porto, שם הגישה המיידית ל-Av. Fernão de Magalhães, עם חיבור לאנטאס וגם קרוב לתחנת Campanhã Intermodal, עם חיבור לכל המדינה ולצפון ספרד. בסביבה, קל למצוא מספר חנויות ושירותים , כמו גם תחנות אוטובוס כמעט ליד הדלת.

Picture of שי ארליך
שי ארליך

שי ארליכמן, בן 35, נשוי לדניאל ואבא לשניים, יזם מנוסה בתחום הנדל"ן והטכנולוגיה, מזה כ-10 שנים עוסק בתחום השקעות הנדל"ן לביתו בלבד. ב-5 שנים האחרונות משקיע פעיל בפורטוגל. המשרד שלי עזר למאות לקוחות לעשות את עסקת הנדל"ן שלהם בפורטוגל, המשרד מתמחה בכל שלבי הרכישה, החל מהנפקת מספר המס ועד עזרה עם איתור השוכר שישלם לכם שכירות.

Picture of עו״ד אריאל שושן
עו״ד אריאל שושן

ליווי אישי כל הדרך אל הנכס שלכם וגם לאחר הרכישה.

מלאו את הטופס לשיחת ייעוץ
ללא התחייבות
המלצות שקיבלנו
ליווי משקיעים בפורטוגול לכל השלבים - מימון, איתור נכס, משא ומתן ורכישה, איתור וניהול שוכרים וקונים.

הנכס הבא שלך בפורטוגל קרוב מתמיד.
השאר פרטים, לחץ על הכפתור וניצור קשר בהקדם.

אני במרחק לחיצת כפתור :)