עו"ד נדלן בפורטוגל – האיש הנכון במקום הנכון

עו''ד נדלן בפורטוגל
שתפו עם חברים:

רוב המשקיעים בישראל בוחנים אלטרנטיבות שונות בכל מיני יעדים מעניינים באירופה. אחד מהיעדים האהובים ביותר על המשקיע הישראלי הממוצע הוא פורטוגל. פורטוגל ידועה בתור אחת מהמדינות שבה אפשר להשקיע בבטחה, כתוצאה מכך הביקוש עולה. אם לא תמהרו לרכוש נכס בפורטוגל נכון להיום, יכול להיות שבעתיד כבר יהיה מאוחר. אך איך תוכלו לדעת כי אתם עושים את הבחירה הנכונה? יהיה עליכם קודם כל להתייעץ עם עו"ד נדלן בפורטוגל. יש כאלה שחושבים כי הם יוכלו לנהל את העניינים לבד, אך המציאות מראה אחרת. אם עדיין לא פניתם לעורך דין שמכיר את המדינה מוטב כי תעשו זאת לפני שיהיה מאוחר מידיי. בסופה של הדרך כל החלטה שתעשו אמורה להיות זאת שתקדם אתכם אל עבר המקום הרצוי. לא בכל יום רוכשים נכס בפורטוגל – חובה לעשות זאת עם מומחה בתחום.

למה ללכת על נדל"ן בפורטוגל?

עוד לפני שנדבר על החשיבות של עו"ד נדלן בפורטוגל יהיה עליכם להכיר את היתרונות של השקעה בפורטוגל. יש כאלה שעבורם כל מה שנוגע לפורטוגל עדיין נמצא בסימן שאלה. אך בשבילכם השקעה בפורטוגל חייבת להיות ברורה יותר מאי פעם, רק כך תעשו זאת בביטחון מלא. אם אתם חוששים להשקיע בפורטוגל סימן שעדיין לא הכרתם את כל היתרונות בצורה ברורה. הכנו לכם רשימה של כמה יתרונות שלא אמורים להשאיר לכם מקום לספקות בהקשר הזה.

  • פורטוגל היא אולי המדינה היחידה באירופה שהפוטנציאל שלה עדיין לא מומש במלואו. המשמעות היא שבעתיד הנראה לעין המחירים של הנכסים בפורטוגל צפויים לעלות. מי שירכוש נכס בפורטוגל מרוויח הרבה מעבר למה שהוא תיאר לעצמו בתחילת הדרך. עם עו"ד נדלן בפורטוגל תוכלו להפוך את הרווח לגדול פי כמה ממה שאי פעם דמיינתם לעצמכם.
  • התיירות בפורטוגל נמצאת בצמיחה מתמדת מה שמגביר את הביקוש לשכירות. אפילו בתקופת הקורונה היה ניתן לראות כי תיירים מכל העולם עדיין היו מגיעים לפורטוגל. בהשוואה למדינות רבות שבהן התיירות נמצאת במגמת ירידה, בפורטוגל התיירים ממשיכים להגיע בקצב מסחרר. מוטב כי אתם תהיו במדינה על מנת שתוכלו לממש את מלוא הפוטנציאל שלה.
  • עם אזרחות פורטוגלית שהיום ניתן להשיג בקלות תוכלו להשקיע ללא כל בעיה. המדיניות בפורטוגל בכל מה שנוגע להשקעות היא מאוד נוחה מול מדינות אחרות באירופה. המדינה מבינה עד כמה חשוב שמשקיעים יבחרו בפורטוגל בתור המדינה הנכונה להם. עם עורך דין נדלן מומלץ תוכלו להוציא את המירב מכל השקעה שאותה תעשו.

האם אפשר לרכוש נדלן בפורטוגל לבד?

באופן עקרוני ישנה אפשרות לרכוש נכסי נדלן בפורטוגל מבלי לקבל עזרה מקצועית. אך כמו שאתם מתארים לעצמכם בגלל שמדובר על מדינה זרה, ישנה חשיבות לעזרה מקצועית. לכן מה שאתם צריכים לעשות זה להתייעץ עם עו"ד נדלן בפורטוגל שיעזור לכם. האינטרס שאמור להניע אתכם לכל אורך הדרך זה לנסות למקסם את ההשקעה שאותה תעשו. ככל שההשקעה תהפוך להיות מקסימלית, כך תוכלו להרוויח ממנה מעבר למה שתיארתם לעצמכם. זה שהפוטנציאל של ההשקעה גבוה זה לא אומר כי תוכלו לממש אותו בקלות. איש מקצוע מיומן שילווה אתכם לכל אורך הדרך ינחה אתכם מה נכון לעשות בכל נקודת זמן. בכל רגע נתון תוכלו לעשות בחירה אחת קטנה שתעשה את ההבדל בין הצלחה לבין כישלון.

מהם היתרונות של עו"ד נדלן בפורטוגל?

החלטתם לרכוש נדלן בפורטוגל בגלל הפוטנציאל שיש באפשרות הזאת? בין אנשי המקצוע השונים דווקא עו"ד נדלן בפורטוגל יוכל לסייע לכם רבות. מה תוכלו להרוויח אם תחליטו לפנות לאיש מקצוע בדמות עורך דין נדלן מומלץ? הכנו רשימה של יתרונות שחובה עליכם להכיר אותם לפני שתפנו אליו. הרי בסוף תרצו להיות בטוחים כי איש המקצוע שמלווה אתכם יהיה זה שיספק את הסחורה בכל היבט אפשרי.

  • עו"ד נדלן בפורטוגל גר במדינה מה שאומר שהוא מכיר את כל החוקים השונים הקיימים בה. בתור אזרחי מדינת ישראל, אינכם מכירים את כל החוקים בפורטוגל. גם אם נדמה לכם שאין חוקים מיוחדים זה לא אומר כי כך בדיוק תהיה המציאות. מה שאתם צריכים לעשות זה לעבוד עם איש מקצוע מתוך המדינה.
  • בשונה מאנשי מקצוע אחרים שלא בקיאים בתחום המשפטי, עורך דין נדלן מומלץ חי את התחום הזה. הוא ידע בדיוק מה לעשות על מנת להתגבר על כל מיני מכשולים שונים שעלולים לצוץ במעלה הדרך. אין דבר יותר טוב מבחינתכם מאשר לעבוד עם עורך דין מקומי שבקיא בתחום הנדלן.
  • אין לכם את הזמן הנדרש כדי לנהל דברים הקשורים לנכס עצמו? מהסיבה הזאת יש לכם עו"ד נדלן בפורטוגל שיסייע לכם בכל מה שצריך. לא לכולם יש את הזמן הנדרש כדי להגיע לפורטוגל כל כמה חודשים בשביל לנהל את העניינים. עורך דין מיומן ייקח את הפיקוד, וידאג כי הכל ידפוק כמו שעון שוויצרי. 

נעים מאוד,
סוף סוף משרד עורכי דין שמבין אתכם ואת הפעילות שלכם.

עו"ד אריאל שושן מתמחה בתחום הסייבר, מדיה דיגיטלית, דיני אינטרנט וחברות. בין היתר מספק עו"ד שושן ליווי משפטי שוטף, סקירת חשיפות משפטיות, פתיחת חברות והתנהלות שוטפת אל מול רשם החברות, עריכת חוזים והסכמים, ייצוג בבתי משפט ומענה לסוגיות ספאם, צרכנות, פרטיות, זכויות יוצרים ועוד.

עורך דין בפורטוגל אריאל שושן

מהי העלות של עורך דין נדלן מומלץ בפורטוגל?

עורך דין נדלן מחיר נקבע בהתאם לכל מיני פרמטרים שונים שחובה להכיר אותם. מהסיבה הזאת אי אפשר לתת הצעת מחיר שתהיה נכונה ספציפית למקרה שלכם. יכול להיות שיש כאלה שקיבלו הצעת מחיר אחת, בעוד אחרים שיקבלו הצעת מחיר אחרת. מה שאפשר להגיד בפה מלא זה שהבחירה הזאת תהיה משתלמת. אומנם מדובר על סכום של כמה עשרות אלפי שקלים, אך התמורה תהיה בהתאם. תוכלו לרכוש נכס שהולך להניב לכם תשואה חודשית גבוהה, בעת המכירה שלו תרוויחו הרבה מעבר. עורך דין נדלן מחיר נע בין 15 אלף ש"ח עד 30 אלף ש"ח לכל עסקה, לעיתים אפילו קצת יותר.

חזרה לתוכן שאהבתי...
Picture of פורטוקי
פורטוקי

חברתנו מתמחה בהשקעות נדל״ן בפורטוגל למעלה מ 5 שנים, אנחנו עובדים עם חברות וסוכני הדלן הגדולים ביותר בפורטוגל וביחסים טובים עם הבנקים על מנת לאפשר לכם תהליך קל, נוח, יעיל ואיכותי, אנחנו מלווים את המשקיעים גם לאחר רכישת הנכס וזמינים לכל שאלה ובעיה שעולה במהלך הדרך.

ליווי משקיעים בפורטוגול לכל השלבים - מימון, איתור נכס, משא ומתן ורכישה, איתור וניהול שוכרים וקונים.

הנכס הבא שלך בפורטוגל קרוב מתמיד.
השאר פרטים, לחץ על הכפתור וניצור קשר בהקדם.

אני במרחק לחיצת כפתור :)