5 טיפים כיצד למצוא נדלן להשקעה

נדלן להשקעה
שתפו עם חברים:

אין דרך נכונה או לא נכונה למצוא נדלן להשקעה, אבל לדעת איך למצוא נכסים להשקעה יכולה להאיץ את תהליך הקמת העסק שלך.

במאמר זה, אנו חולקים את חמש הדרכים הטובות ביותר למצוא נכסים להשקעה למכירה בקרבת מקום וממה כדאי לשים לב לפני שמחליטים לרכוש נכס.

כיצד למצוא נכסים להשכרה / למכירה
המפתח למציאת הנכס להשכרה הבא שלך הוא לדעת היכן לחפש נכסים זמינים והאפשרויות השונות שמשקיעי נדל"ן יכולים לחקור. פירטנו חמש שיטות בהן תוכלו להשתמש כדי לגלות נכסים להשכרה למכירה בקרבתכם.

1 עבודה עם מתווך

יותר ממחצית הישראלים שטיפלו בחיפוש הנכס בעצמם חוו את הקושי הרב ביותר במציאת הנכס המתאים. מסיבה זו, רבים בוחרים לעבוד עם מתווך מהימן כדי לעזור למצוא נכסים העונים על הקריטריונים שלהם.

שכירת מתווך יכולה להיות מועילה מאוד בעת חיפוש נכסים להשקעה, במיוחד אם זה הראשון בתיק ההשקעות שלך. הם יכולים לזהות רישומים מחוץ לשוק – נכסים שעומדים למכירה אך לא נרשמו באינטרנט על ידי המוכר – מה שיכול לעזור לך למצוא נכסים מעולים לפני משקיעי נדל"ן אחרים.

ישנם גם מתווכים שיש להם אישורים מיוחדים במשא ומתן שיכולים לעזור להפחית את המחיר המבוקש או להשיג לך עסקה טובה יותר על הנכס.

2 חיפוש באתרי נדל"ן

אתרי ציד בתים כמו Realtor.com®, Trulia, Zillow ו-ForSaleByOwner.com יכולים להיות דרך מצוינת למצוא נכסים שאינם רשומים בשירות הרישום. כל אתר יכול לתת לך מושג מה זמין, כמה אתה יכול לקבל עבור המחיר הרצוי, ואת המגמות הנוכחיות בשוק הדיור.

אתרים אלה עשויים גם להציע תמריצים לעבודה עם ספריית אנשי הנדל"ן שלהם – תוכנית Realtor.com® Buyer Cash Rewards מאפשרת לרוכשי בתים להרוויח עד 0.3% ממחיר הרכישה בעת רכישת בית עם אחד המתווכים שלהם.

עם זאת, חשוב לציין שייתכן שלחלק מהאתרים אין מידע עדכני על הרישומים הזמינים שלהם. חיוני לערוך מחקר מעמיק על כל נכס שאתה שוקל, או לשתף אותם עם מתווך כדי לראות אם המידע על הרישום נכון.

3 מצא סיטונאים מקומיים

סיטונאי נדל"ן הוא מישהו שעובד ישירות עם מוכרים פוטנציאליים שניהל משא ומתן על זכות בלעדית לרכישת הנכס. לאחר מכן הם מחלקים את החוזה לקונה בנקודת מחיר גבוהה יותר כדי להרוויח. בדרך כלל ניתן למצוא אותם באינטרנט או להיות מופנים אליך על ידי איש מקצוע בתחום הנדל"ן.

מכיוון ששיטת מציאת נכסים להשקעה זו אינה מספקת מידע רקע על נכס, מומלץ לנתח את שיעור התשואה על הנכס לפני הרכישה. אתה יכול להשתמש במחשבון הנכסים להשכרה שלנו כדי לראות אם המחיר המבוקש הוגן ואם נטילת הנכס יכולה לעזור לך להשיג את המטרות העסקיות שלך להשכרה.

4 קנה ממכירה פומבית של בית המשפט

נכסים מעוקלים ונכסים שעוברים מכירת מס נדרשים בדרך כלל ללכת למכירה פומבית, וזו יכולה להיות עוד דרך מצוינת למצוא רישומים מחוץ לשוק מתחת לשווי השוק. בהתאם למקום מגוריכם, ייתכן שתצטרכו ללכת למכירה פומבית באופן אישי או כמעט בהתאם לאופן שבו מתנהלות מכירות פומביות של בית המשפט בקרבת מקום.

מומלץ להפריש כסף לטיפול בשיפוצים, תיקוני בית גדולים וכיסוי הוצאות אחרות עבור סוגים אלה של נכסים, מכיוון שהם בדרך כלל דורשים יותר עבודה כדי להתכונן להשכרה.

5 התחבר ישירות עם מוכר

אם אתה נתקל בנכס באזור שלך, אז אתה יכול ליצור קשר ישירות עם המוכר כדי לקבל מידע נוסף על הנכס, המחיר המבוקש ואפשרויות קנייה פוטנציאליות. זה יכול לעזור במיוחד אם אתה מתכנן לקנות נכס ללא מתווך.

אבל אם אתם עדיין מכירים את השקעות הנדל"ן, אולי כדאי לכם לשקול לפנות לאיש מקצוע נדל"ן כדי להבטיח שהשאלות הנכונות על הנכס נשאלות, יש לכם מידע על הנכס, והמחיר המבוקש הוגן.

מה לחפש בנדלן להשקעה

מציאת נכסים להשקעה היא רק שלב אחד בתהליך הרכישה – השלב הבא הוא לדעת מה לחפש בנכסים להשקעה. כשמדובר בנכסים להשקעה, הנה כמה דברים שצריך לחפש כדי להבטיח שהנכס יכול לעזור לייצר הכנסה בכל חודש:

  • שכונה: הדיירים מעדיפים שכירות בסמוך לגני פנאי, תחבורה ציבורית וחנויות מכולת. זה יעזור גם אם הנכס קרוב לבתי ספר או מוסדות מכללות.
  • ביקוש להשכרה מקומית: צריך להיות ביקוש מקומי לנכסים להשכרה כדי למנוע מקומות פנויים ארוכים ולהרוויח באמצעות הנכס להשכרה.
  • שירותים: ככל שיחידה יכולה להציע יותר לשוכר, כך יהיה קל יותר לייצר ריבית לשוכר ולגבות מחיר שכירות שיוכל להבטיח לכם רווח בכל חודש.
  • ארנונה: כל עיר משתנה בגובה הארנונה, כאשר חלקם גבוהים מאחרים.

למה כדאי לי להוסיף נדלן להשקעה לתיק שלי?

נדל"ן הוא סוג נכסים מובהק שמומחים רבים מסכימים שצריך להיות חלק מתיק מגוון היטב. הסיבה לכך היא שבדרך כלל נדל"ן אינו מתאם באופן הדוק עם מניות, אג"ח או סחורות. השקעות נדל"ן יכולות לייצר גם הכנסה מדמי שכירות או תשלומי משכנתא בנוסף לפוטנציאל לרווחי הון.

לסיכום

בין אם משקיעי נדל"ן משתמשים בנכסים שלהם כדי לייצר הכנסה מדמי שכירות או כדי להאריך את זמנם עד שתצוץ הזדמנות המכירה המושלמת, אפשר לבנות תוכנית השקעה חזקה על ידי תשלום חלק קטן יחסית מהערך הכולל של הנכס מראש. וכמו בכל השקעה, יש רווח ופוטנציאל בנדל"ן, בין אם השוק הכולל עולה או יורד.

חזרה לתוכן שאהבתי...
Picture of פורטוקי
פורטוקי

חברתנו מתמחה בהשקעות נדל״ן בפורטוגל למעלה מ 5 שנים, אנחנו עובדים עם חברות וסוכני הדלן הגדולים ביותר בפורטוגל וביחסים טובים עם הבנקים על מנת לאפשר לכם תהליך קל, נוח, יעיל ואיכותי, אנחנו מלווים את המשקיעים גם לאחר רכישת הנכס וזמינים לכל שאלה ובעיה שעולה במהלך הדרך.

Picture of עו״ד אריאל שושן
עו״ד אריאל שושן

ליווי אישי כל הדרך אל הנכס שלכם וגם לאחר הרכישה.

מלאו את הטופס לשיחת ייעוץ
ללא התחייבות
ליווי משקיעים בפורטוגול לכל השלבים - מימון, איתור נכס, משא ומתן ורכישה, איתור וניהול שוכרים וקונים.

הנכס הבא שלך בפורטוגל קרוב מתמיד.
השאר פרטים, לחץ על הכפתור וניצור קשר בהקדם.

אני במרחק לחיצת כפתור :)