נדלן בארהב – מה חובה לדעת לפני ההשקעה?

נדלן בארהב
שתפו עם חברים:

משקיעים ישראלים מבינים כי השקעות מעבר לים יותר אטרקטיביות מהשקעות בארץ. כאשר צריך לבחור את היעד המתאים, ארהב היא ככל הנראה המדינה המועדפת ביותר. השקעות נדלן בארהב מביאות איתן יתרונות רבים לעומת השקעות נדלן ביעדים אחרים בעולם. אם כבר החלטתם לעשות צעד מהסוג הזה יהיה עליכם לבחור את היעד האידיאלי. במאמר הבא נסביר לכם מה הופך את ארהב להיות היעד המועדף על המשקיע הישראלי. אחרי שתכירו את הפלוסים, תוכלו להתוודע לדברים החשובים שחובה לקחת בחשבון. אחרי קריאת המאמר מתחילתו ועד סופו יהיו ברשותכם כל הכלים הדרושים להשקעה אפקטיבית. תוכלו להביא את עצמכם למצב שבו ההשקעה שבחרתם בה תניב לכם את התשואה הרצויה. כמובן שהבחירה בין השקעה כזאת או אחרת נמצאת בידיים שלכם. תרצו לדעת כי ההשקעה תהיה השקעה שתניב את הפירות אותם תוכלו לקצור בזמן הקרוב.

מעוניינים לשמוע פרטים נוספים אודות הנכסים שלנו?
מלאו את הטופס למטה לשיחת התרשמות ללא התחייבות

למה לרכוש נדלן בארהב ולא בישראל?

כאשר מדברים על השקעות נדלן בארצות הברית חשוב לבחון קודם כל את היתרונות. היתרונות הם אלה שהופכים את ההשקעה הזאת להשקעה שכולם מעוניינים ליישם אותה. היתרון הראשון של השקעה בארה"ב הוא מחירי הנכסים שזולים בהרבה לעומת הנכסים בישראל. בארה"ב תוכלו לרכוש בית קרקע גדול במיוחד במחיר של דירת שלושה חדרים במרכז הארץ או ארבעה חדרים בפריפריה. ההבדלים הם מהותיים, כאלה שלא תוכלו לעבור עליהם לסדר היום בעת הרכישה עצמה.

חוץ ממחירי הנכסים המהווים פקטור מהותי, יש עוד יתרונות לגבי השקעות נדלן ארהב. המחירים של הקרקעות במדינה זולים בהרבה לעומת מחירי הקרקעות בישראל. תוכלו למצוא קרקעות במחירים שוברי שוק, כאלה שבישראל לא ניתן למצוא באף אזור שהוא. השקעת נדלן בארהב צריכה להיות כזה שתביא איתה את התשואה הרצויה בסופו של יום. כאשר נשקלל את עלויות הרכישה של הקרקע יחד עם עלויות הבנייה נראה הבדלים מהותיים.

הפרוצדורה של התהליך כולו ידידותית מאוד בארהב לעומת הפרוצדורה בישראל. כולנו מבינים כי נדלן בארצות הברית מביא איתו פלוסים רבים לעומת נדלן ביעדים אחרים. אך אסור לשכוח כי גם הבירוקרטיה תהיה פשוטה בהשוואה לבירוקרטיה בישראל. כל מי שהשקיע בישראל יודע עד כמה התהליך יכול להיות ארוך ומעייף. כאן מדובר על תהליך שמעוגן משפטית, מה שהופך אותו להיות כזה שתוכלו לצלוח אותו ללא שום בעיה. כמובן שהתהליך כולו ידרוש מכם השקעה, אך מדובר על השקעה מינורית לעומת מה שהתרגלתם אליה.

קל למצוא הזדמנויות נדלן בארהב

כמה אתם צריכים להשקיע על מנת למצוא הזדמנויות נדלן בישראל? בארץ כמות הנכסים המוצעים במחיר אטרקטיבי באמת תהיה נמוכה. תצטרכו להמתין זמן רב על מנת למצוא נכס במחיר שבאמת ישמע לכם מפתה. ברגע שתמצאו נכס כזה מיד יקפצו יחד אתכם על המציאה עוד עשרות משקיעים אחרים. הזדמנויות נדלן בארהב הן דבר שבשגרה, בכל יום תוכלו למצוא הזדמנויות נדלן חדשות ומעניינות. כל מה שאתם צריכים לעשות זה רק לבדוק את השוק בכל יום מחדש. נדלן בארהב ידוע ככזה שמביא איתו הזדמנויות שכמותם לא תראו באף מדינה אחרת בעולם. כמובן שאם פספסתם היום הזדמנות אחת, מחר תוכלו למצוא כבר הזדמנות חדשה.

מעוניינים לשמוע פרטים נוספים אודות הנכסים שלנו?
מלאו את הטופס למטה לשיחת התרשמות ללא התחייבות

מהם אפיקי ההשקעה המובילים?

בעת חיפוש השקעות נדלן בארצות הברית יהיה עליכם למצוא את אפיקי ההשקעה המובילים. אין סיבה שתלכו נגד הזרם, יהיה עליכם לנסות להצטרף לבחירה שאותה כולם עושים. הרי מה שטוב לאחרים זה בהכרח מה שיהיה טוב גם לכם, הם עשו בשבילכם את העבודה הקשה. כאשר תבדקו נדלן בפלורידה או במדינות אחרות תראו כי בתים פרטיים הם הכי פופולריים שיש. כמות הבתים הפרטיים בארהב גדולה בהרבה בהשוואה לכמות הבתים הפרטיים ביעדים מרוחקים. תמצאו בה בתים שניתן לשדרג אותם ולהפוך אותם להיות בית חלומות ששווה פי כמה.

מי שהאפשרות של בתים פרטיים פחות מתאימה לו יכול למצוא את עצמו משקיע ברכישת דירה בבניין. בדיוק כמו שאנו עושים כאן בישראל, עם זאת ההיצע בארה"ב קצת יותר נמוך. כמות הבניינים בארה"ב נמוכה, אך עדיין תוכלו למצוא בה כמה אופציות מעולות בהקשר הזה. נדלן בארהב צריך להיות כזה שמותאם לכם כמו כפפה ליד. בהתאם לתקציב שעומד לרשותכם תדעו איזה אפיק השקעה יהיה המושלם לכם. לא תרצו להכניס ראש בריא אל תוך מיטה חולה עוד לפני שהשקעתם.

האפשרות האחרונה שניצבת על הפרק תהיה להיכנס לרכישת מבנה או דירה כחלק מקבוצת רכישה. הבחירה הזאת מיועדת לאלה שאין להם את הסכום הנדרש לרכוש בית פרטי או דירה בקומפלקס קיים. השקעת נדלן ארהב יכולה לבוא לידיי ביטוי בכל מיני היבטים שונים, כל אחד בהתאם למה שנכון עבורו. כמובן שאם אתם נכנסים כחלק מקבוצת רכישה יהיה עליכם להבין כיצד עושים זאת בלי לקחת סיכונים.

מעוניינים לשמוע פרטים נוספים אודות הנכסים שלנו?
מלאו את הטופס למטה לשיחת התרשמות ללא התחייבות

מה חובה לבדוק לפני שמשקיעים בארה״ב?

יש כמה בדיקות שחובה עליכם לעשות אותם לפני שתתחילו להשקיע בנדלן בחו"ל. הבדיקה הראשונה שאותה חובה לעשות היא בדיקת המיקום של הנכס אותו תרכשו. נדלן בארהב יכול להיות ממוקם באחת מהמדינות במדינה, כל מדינה מביאה איתה אקלים שונה. כתוצאה מכך האחריות שלכם תהיה להיות עם האצבע על הדופק לגבי העניין הזה. לא תרצו למצוא את עצמכם במציאות שבה אתם קונים נכס במיקום שיהיה זר לכם. נדלן בפלורידה לדוגמה יהיה שונה בהשוואה לנדלן במיאמי, בניו יורק או בכל מדינה אחרת. הכירו היטב את המדינה שבה אתם הולכים להשקיע ואולי אפילו לבלות בה זמן רב.

מעבר לעניין של המיקום יהיה עליכם להכיר את הביקוש לנכסים באותו אזור. נדלן בארהב סיכונים יהיו נמוכים בתנאי שאתם תדעו לבחור את היעד הנכון. אם הביקוש לשכירות באותה מדינה יהיה גבוה, תמצאו את עצמכם עולים על דרך המלך בהקשר הזה. בו בזמן אם הביקוש יהיה נמוך תצטרכו להתמודד עם השלכות מהסוג הזה. אל תגלו את כל הדברים האלה בזמן אמת, אחרי שכבר רכשתם את הנכס. את הבדיקות המקדימות האלה תוכלו לעשות מראש כדי להקדים תרופה למכה.

 עוד עניין שהרבה לא מבינים אותם קשור לחוקים ולמיסים בכל אחת מהמדינות. אם בישראל החוקים זהים בכל העיר ובכל האזורים, בארהב החלוקה היא אחרת לגמרי. לכל מדינה יש את הזכות לקבוע את החוקים ואת המדיניות שלה בהקשר זה. נדלן בארהב לא תמיד יהיה כפי שיצא לכם לראות או לשמוע עליו קודם לכן. מה שאתם צריכים לעשות זה לבדוק את החוקים ואת המיסוי במדינה שבה בחרתם להשקיע. הכינו את כל התשתית הנדרשת כדי שתוכלו להשקיע בראש שקט.

לבסוף יהיה עליכם להגיע עד לארהב כדי לבחון מקרוב את המצב של הנכס אותו תרצו לרכוש. אל תסמכו על תמונות או סרטונים כי הם לא תמיד יציירו את המציאות כפי שהיא. השקעות נדלן בארצות הברית מחייבות אתכם להגיע מפעם לפעם למדינה עצמה. כך לא תמצאו את עצמכם במצב שבו מוכרים לכם חתול בשק. תוכלו לבחון את המצב של הנכס אותו רכשתם, ואת הנכסים הבאים שתרצו לרכוש.

חזרה לתוכן שאהבתי...
Picture of פורטוקי
פורטוקי

חברתנו מתמחה בהשקעות נדל״ן בפורטוגל למעלה מ 5 שנים, אנחנו עובדים עם חברות וסוכני הדלן הגדולים ביותר בפורטוגל וביחסים טובים עם הבנקים על מנת לאפשר לכם תהליך קל, נוח, יעיל ואיכותי, אנחנו מלווים את המשקיעים גם לאחר רכישת הנכס וזמינים לכל שאלה ובעיה שעולה במהלך הדרך.

ליווי משקיעים בפורטוגול לכל השלבים - מימון, איתור נכס, משא ומתן ורכישה, איתור וניהול שוכרים וקונים.

הנכס הבא שלך בפורטוגל קרוב מתמיד.
השאר פרטים, לחץ על הכפתור וניצור קשר בהקדם.

אני במרחק לחיצת כפתור :)