היתרונות העיקריים של השקעות נדלן בחול ומדוע אנשים עושים זאת

השקעות נדלן בחול
שתפו עם חברים:

הרצון להשקיע בנכס זר אינו חדש, ויש לאנשים רבים. זה יכול להציע בריחה מהמצב הכלכלי של המדינה שלהם או פשוט להיות סימן לפטריוטיות עבור מדינה אחרת. לא משנה מה הסיבה, ישנם כמה יתרונות עיקריים להשקעות נדלן בחול.

תיק עבודות מגוון יותר

אחד היתרונות העיקריים של השקעות נדלן בחול הוא בכך שהיא יכולה לספק לך תיק מגוון יותר. כאשר אתה משקיע בנכס במדינה שלך, אתה משקיע בשוק שסביר להניח שיושפע מאותם דברים. אם הכלכלה תהפוך לרעה, ההשקעה שלך עלולה להיפגע. עם זאת, כאשר אתה משקיע בנדל"ן בחול, אתה נכנס לשוק אחר עם מערך סיכונים ותגמול משלו. זה יכול לומר שכאשר שוק אחד מצליח, השני אינו סובל. זה גם יכול לספק לך החזר טוב יותר על ההשקעה שלך כשמגיע הזמן למכור כי אם יש קונים מרובים בשווקים שונים אז הם עשויים להיות מוכנים לשלם יותר עבור הנכס שלך.

במקרה זה, אם אתם מתגוררים בארצות הברית, תוכלו לשקול רכישת נכס בפורטוגל, אשר יספק לכם את האפשרות להיות אזרח במדינה. המשמעות היא שקניית אזרחות בפורטוגל אפשרית באמצעות נדל"ן. עם זאת, אתה צריך לזכור שאמנם זה אפשרי במדינה זו, אבל זה לא יכול להיות עבור אחרים כי החוקים והתקנות מבחינת רכישת נכס יכולים להשתנות מאוד.

מעוניינים לשמוע פרטים נוספים אודות הנכסים שלנו?
מלאו את הטופס למטה לשיחת התרשמות ללא התחייבות

פוטנציאל הכנסה מוגבר

יתרון עיקרי נוסף של השקעה בנדל"ן בחול הוא שאתה יכול להגדיל את פוטנציאל ההכנסה שלך. כאשר אתה משקיע בנדל"ן זר, יש יותר הזדמנויות להשכיר את הנכס או לשכור אותו בשכירות משנה במידת הצורך. המשמעות היא שכל דמי שכירות שייווצרו משטח זה יסייעו לתרום לפירעון המשכנתא על הבית וגם יביאו למקור הכנסה נוסף עבורכם. זוהי הזדמנות מצוינת, במיוחד אם אתה מישהו שנוסע לעתים קרובות או לא מסוגל לבלות זמן רב בנכס. זה גם יכול לעזור לקזז כל עלויות שאתה עלול להיגרם לך כשאתה גר במדינה אחרת.

הטבות מס

יתרון נוסף של השקעות נדלן בחול הוא שיכולות להיות הטבות מס הקשורות בכך. כאשר אתה משקיע בנכס, אתה יכול להפחית את סכום ההכנסה החייבת המופקת ממנו על ידי קבלת ניכויי מס. אם אתה גר בחו"ל וגם רוכש שם נדל"ן, אז זה עשוי להיות משהו שמעניין אותך כי לא רק שדמי השכירות שלך ילכו לתשלום המשכנתא אלא הם גם יכולים לעזור בהורדת מסים שחייבים על מקורות הכנסה אחרים.

קל להשקעה

קל להשקיע בנדל"ן זר כי זה לא דורש הון רב. כל מה שאתם צריכים זה את המקדמה עבור הנכס ואז תוכלו להתחיל לייצר ממנו הכנסות משכירות. זה הופך אותה לאופציה מצוינת עבור אנשים שמחפשים להשקיע את כספם אך אין להם הרבה הון לעשות זאת. ישנן גם צורות שונות של השקעה בנדל"ן כמו פיתוח נכסים, שיכולות לאפשר לך להגדיל את תיק ההשקעות שלך לאורך זמן. זה אומר שלא תצטרך לדאוג לשים את כל הביצים שלך בסל אחד.

מעוניינים לשמוע פרטים נוספים אודות הנכסים שלנו?
מלאו את הטופס למטה לשיחת התרשמות ללא התחייבות

יתרונות בטיחות

יש גם יתרונות בטיחותיים פוטנציאליים להשקעה בחו"ל, כמו יציבות מוגברת ופחות סיכון לאסון טבע או טרור. תלוי איפה אתה משקיע, השוק עשוי להיות פחות מסוכן מהשקעה מקומית. זה יכול לעזור לספק יותר יציבות ואבטחה להשקעות שלך לאורך זמן. לדוגמה, אם אתה גר באזור שמועד לאסונות טבע כגון הוריקנים או רעידות אדמה, ייתכן שלא יהיה זה רעיון טוב להשקיע בנכסים שם כי אם יתרחש אסון אתה מסתכן בהפסד ההשקעה שלך. עם זאת, אם אתה משקיע בנדל"ן בחו"ל אז זה מקטין את הסבירות של אסונות טבע שישפיעו עליו או יהרסו אותו מכיוון שסביר להניח שהם לא ישפיעו על שוק הנכסים של מדינה אחרת.

לסיכום

אמנם היתרונות של השקעה בנדל"ן זר הם גדולים, אבל חשוב לזכור שיכולים להיות גם כמה חסרונות הקשורים לאסטרטגיית השקעה מסוג זה. לכן, אתה צריך להשקיע רק אם ערכת את המחקר שלך ואתה יודע מה העלויות הפוטנציאליות שעלולות לצוץ כדי שתוכל לתכנן בהתאם. זכור כי בעוד שמחירי הנכס משתנים ממדינה למדינה, היתרונות של השקעה בנדל"ן בחול יכולים להיות גדולים.

חזרה לתוכן שאהבתי...
Picture of פורטוקי
פורטוקי

חברתנו מתמחה בהשקעות נדל״ן בפורטוגל למעלה מ 5 שנים, אנחנו עובדים עם חברות וסוכני הדלן הגדולים ביותר בפורטוגל וביחסים טובים עם הבנקים על מנת לאפשר לכם תהליך קל, נוח, יעיל ואיכותי, אנחנו מלווים את המשקיעים גם לאחר רכישת הנכס וזמינים לכל שאלה ובעיה שעולה במהלך הדרך.

ליווי משקיעים בפורטוגול לכל השלבים - מימון, איתור נכס, משא ומתן ורכישה, איתור וניהול שוכרים וקונים.

הנכס הבא שלך בפורטוגל קרוב מתמיד.
השאר פרטים, לחץ על הכפתור וניצור קשר בהקדם.

אני במרחק לחיצת כפתור :)