השקעות נדלן באירופה – כל הסיבות לעשות זאת

השקעות נדלן באירופה – כל הסיבות לעשות זאת
שתפו עם חברים:

הצלחתם לחסוך סכום מסוים של כסף, יכול להיות שתוכלו להשקיע בנכסי נדלן באירופה. במציאות של היום רכישת נכסי נדלן בישראל זוהי משימה בלתי אפשרית, לכן בוחנים אלטרנטיבות. להשקעות באירופה יש יתרונות רבים שכל מי שגר בישראל חייב להכיר אותם. לכן אם אתם כאן סימן שכבר הבנתם כי השקעה בנכסי נדלן באירופה יכולה להיות הבחירה המושלמת. ריכזנו עבורכם את כל היתרונות הכי בולטים של השקעות מהסוג הזה. בו בזמן עליכם לזכור כי יש גם חסרונות בהשקעה מעבר לים, גם אותם צריך להכיר. השוואה של יתרונות אל מול החסרונות מבינים כי הבחירה הזאת תהיה טובה. בטח אם אתם מוצאים את עצמכם במצב שבו אינכם יכולים להשקיע בנכסי נדלן בישראל.

במידה ואתם חדשים לעולם הנדל״ן ולא יודע מה זה נדל״ן – הכנו עבורכם מדריך מפורט בקישור הבא.

עלות נדלן זולה בהשוואה לישראל

בין אם אתם מחפשים השקעות נדלן קטנות או גדולות, באירופה המחירים יהיו מפתים מאוד. כל מי שהתרגל ליוקר המחייה בישראל, צריך להסתכל על מדינות במרחק כמה שעות טיסה. פתאום תוכלו למצוא את עצמכם במצב שבו המחירים יחתכו בעשרות אחוזים. במדינות רבות באירופה המחירים זולים מאוד בהשוואה למחירים שהייתם משלמים בישראל. לפיכך מי שלא יכול לרכוש נדלן בישראל בגלל העלויות הגבוהות, יכול לעשות זאת דווקא באירופה. אחרי שתשקיעו בתבונה באירופה, תוכלו בעתיד גם לרכוש נכסי נדלן בישראל. אך עבור המשקיעים המתחילים שמגיעים עם תקציב מוגבל הבחירה הזאת תהיה הכי טובה עבורם.

מעוניינים לשמוע פרטים נוספים אודות הנכסים שלנו?
מלאו את הטופס למטה לשיחת התרשמות ללא התחייבות

מדינות באירופה מעודדות השקעות זרות

מדינות רבות באירופה מעודדות כניסה של משקיעים זרים לשוק המקומי. מה זה אומר? שמשקיעים שמחליטים להשקיע במדינה זוכים להקלות מס ולכל מיני הטבות שונות מעבר לכך. דברים שאולי בישראל נשמעים לכם דמיוניים, באירופה יהפכו להיות מציאותיים. משקיעים ישראלים רבים נהנים מהטבות מס כמעט בכל רכישה ובכל פעולה שהם עושים באירופה. לעומת זאת אם הם היו משקיעים כאן בישראל היו מטילים עליהם מיסים גבוהים במיוחד. ברגע שהמיסוי על השקעות נדלן באירופה נמוך תוכלו להשאיר אצלכם יותר כסף בכיס. חשוב להגיד כי לא כל המדינות נותנות הקלות מס למשקיעים זרים, לכן תבחרו איפה להשקיע.

הגדילו את היצע האפשרויות שעומד לרשותכם

באופן טבעי כאשר אתם בוחנים השקעות נדלן באירופה תוכלו לראות המון אפשרויות שונות. בארץ היצע האפשרויות יהיה דל, בכל זאת המדינה שלנו היא מדינה מאוד קטנה. לעומת זאת באירופה בחלק נכבד מהמדינות תמצאו המון אופציות, כאלה שבארץ לא קיימות. מה שיגרום לכם לבחון כל מיני עניינים שונים שעד לפני כן לא היו על הפרק. מגיע לכם לדעת כי אתם עושים השקעה שמתאימה לכם כמו כפפה ליד. זה יקרה רק אם תרכשו נכסים שונים המתאימים לכם מכל מיני היבטים שונים. הגדלת היצע האפשרויות קריטית לכל מי שרוצה להשקיע בדרך שמתאימה עבורו.

מעוניינים לשמוע פרטים נוספים אודות הנכסים שלנו?
מלאו את הטופס למטה לשיחת התרשמות ללא התחייבות

השקעות נדלן באירופה מתאימות לכולם

התחלתם לא מזמן לבחון כל מיני אפיקי השקעה שונים? אתם כבר משקיעים בהשקעות נדלן זמן רב? השקעות נדלן באירופה מתאימות לכולם, את זה אפשר להגיד בריש גליי. ברחבי אירופה תוכלו למצוא השקעות נדלן קטנות לצד השקעות נדלן גדולות. כל אחד יוכל למצוא את השקעת הנדל״ן שתהיה הכי מתאימה עבורו. נדגיש כי מה שנכון ומתאים לאחרים זה לא בהכרח מה שנכון ומתאים גם לכם. כאשר מדובר על רכישת נכסי נדלן חשוב שתהיו מאוד זהירים בעת קבלת ההחלטות. תוודאו כי הבחירה שאתם עושים תהיה כזאת שתפורה למידותיכם. באירופה תוכלו למצוא השקעות רבות שיהיו מתאימות לכם כמו כפפה ליד.

חזרה לתוכן שאהבתי...
Picture of פורטוקי
פורטוקי

חברתנו מתמחה בהשקעות נדל״ן בפורטוגל למעלה מ 5 שנים, אנחנו עובדים עם חברות וסוכני הדלן הגדולים ביותר בפורטוגל וביחסים טובים עם הבנקים על מנת לאפשר לכם תהליך קל, נוח, יעיל ואיכותי, אנחנו מלווים את המשקיעים גם לאחר רכישת הנכס וזמינים לכל שאלה ובעיה שעולה במהלך הדרך.

ליווי משקיעים בפורטוגול לכל השלבים - מימון, איתור נכס, משא ומתן ורכישה, איתור וניהול שוכרים וקונים.

הנכס הבא שלך בפורטוגל קרוב מתמיד.
השאר פרטים, לחץ על הכפתור וניצור קשר בהקדם.

אני במרחק לחיצת כפתור :)