הדרך שלכם לאזרחות פורטוגלית מתחילה פה

אזרחות פורטוגלית
שתפו עם חברים:

רובנו גאים שיש לנו אזרחות ישראלית, אז למה יש כאלה שרודפים אחרי אזרחות פורטוגלית? החל משנת 2015 המציאות שלנו השתנה כאשר התחילו לדבר על זכאות לאזרחות ממדינת פורטוגל. הזכאות מגיעה בעקבות תיקון לחוק האזרחות הפורטוגלי שהפך את הקערה על פיה. מה קובע אותו תיקון לחוק? התיקון לחוק קובע כי יהודים שגורשו מפורטוגל במהלך גירוש ספרד יהיו זכאים לאזרחות. כל מי שיוכיח כי משפחתו היגרה מפורטוגל לארצות שונות בצפון אפריקה או מדינות ערב אחרות יקבל אזרחות. המון יהודים שעד לאותה זמן לא ידעו כי שורשיהם במקורם מפורטוגל התחילו במסע מפרך. בסוף המסע המטרה היא לקבל אזרחות תוצרת פורטוגל שמביאה איתה יתרונות רבים. אחרי שתקראו את המאמר לא יהיו לכם ספקות ותהיות לגבי האזרחות הפורטוגלית. לא סתם מדובר על אזרחות שהמון ישראלים נלחמים על מנת להשיג אותה.

האם כל היהודים זכאים לאזרחות פורטוגלית?

התשובה היא כמובן שלילית, לא כל היהודים הם צאצאים ליהודים שהתגוררו בפורטוגל. בפורטוגל בימי גירוש ספרד התגוררו בעיקר משפחות מסוימות עם שמות משפחה ספציפיים. הזיהוי נעשה באמצעות שמות המשפחה שמסגירים מאיפה בדיוק המשפחה הגיעה במקור. כמובן שגם שמות משפחה שעברו שינוי עם השנים יהיה ניתן לאתר את המקור שלהם. כמובן שישנו צורך להגיש מסמכים שונים שמאשרים את אמינות המידע ניתן לעשות זאת ע״י עורך דין המבין בתחום, אחרת כולם היו מבקשים. אפשר להגיד כי רוב המשפחות היהודיות שהגיעו ממדינות ערב יהיו זכאיות לאזרחות של פורטוגל. רוב שמות המשפחה של יהודים ממדינות ערב נכללים במאגר שמות המשפחה שעליו דיברנו. כמובן שלאחר הבדיקה הזאת אמורות להיות עוד בדיקות נוספות. אך הבדיקה הזאת תהיה הבדיקה הראשונה לסינון כל מי שמגיש בקשה לקבלת אזרחות של מדינת פורטוגל.

מהן הסיבות להוציא אזרחות פורטוגלית?

יש כאלה שלא מבינים מדוע ישראלים רבים מתאמצים להוציא אזרחות תוצרת פורטוגל. אזרחות פורטוגלית יתרונות הם רבים, אחרי שמכירים אותם נעלמות כל הספקות שהיו קודם לכן. לפיכך אם בא לכם לפתוח לעצמכם דלתות נוספות זוהי בהחלט יכולה להיות בחירה מעולה. בחירה שהולכת להקל עליכם בהמון דברים שעד כה הייתם מתקשים ליישם. מה גורם לאזרחות הפורטוגלית להיות אזרחות עם ביקוש יוצא מגדר הרגיל? 

  • בהשוואה לאזרחות הישראלית האזרחות הפורטוגלית עדיפה בכניסה למדינות. זה נכון שעם האזרחות הישראלית אפשר להיכנס להמון מדינות בעולם ללא בירוקרטיה מעייפת. אך עם אזרחות פורטוגלית אפשר להיכנס ל-180 מדינות מבלי להנפיק ויזה מיוחדת.
  • פורטוגל היא אחת המדינות החברות באיחוד האירופי. כל מי שמחזיק בדרכון פורטוגלי יכול לעבור בחופשיות בין מדינות שונות באיחוד האירופי. זה שישראל בקשרים מעולים עם רוב מדינות האיחוד האירופי, זה לא אומר כי לישראלים יש אפשרות לעבור בחופשיות בין המדינות החברות באיחוד.
  • עם אזרחות פורטוגלית ישנה אפשרות להתגורר ולעבוד ולהשקיע בנדלן באירופה ללא אישור מיוחד. אתם יכולים לבחור את המדינה שבה תרצו להתגורר ולעבוד בה בהתאם לשיקולים שונים. זוהי דרך מעולה לפתוח דף חדש, כל זאת בתנאי שלא מצאתם בישראל את הייעוד המתאים עבורכם.
  • יוקר המחייה בישראל גורם למשקיעים ישראלים לחשב מסלול מחדש. אזרחות של מדינת פורטוגל תאפשר לישראלים להשקיע באירופה בקלות. מדובר על אזרחות של האיחוד האירופי כך שלא יקשו עליכם באף מדינה החברה בארגון. פורטוגל עצמה מעודדת משקיעים אזרחי המדינה לרכוש נכסים מכל סוג שהוא.

איך מוציאים דרכון פורטוגלי במהירות?

כרגע בפורטוגל מאפשרים ליהודים שגורשו במהלך גירוש ספרד לקבל אזרחות. עם זאת כבר התחילו לדבר על כך שהולכים לשנות את החוק במוקדם או במאוחר. החוק בגרסתו הנוכחית מאפשר להמון יהודים להנפיק אזרחות פורטוגלית ללא שום בעיה. המטרה תהיה לנסות להדק אותו יותר, כך למנוע מצב שבו כמות גדולה של יהודים תשיג אזרחות. הדרך הכי טובה להוציא אזרחות של פורטוגל היא על ידי חברה המתמחה בתחום. זה נכון שאפשר למלא את כל המסמכים באופן עצמאי, אך הבירוקרטיה מאוד מתישה. יש כאלה שמרימים ידיים בשלב מסוים רק בגלל שהם לא מבינים מה לעשות. עם חברה שעוזרת לישראלים להוציא אזרחות של פורטוגל הכל הופך להיות יותר קל. החברה תעשה את כל העבודה הקשה בעוד אותם תוכלו לגזור את הקופון. זה לא חובה לשבור את הראש כאשר רוצים להשיג אזרחות של פורטוגל.

למה לא לנסות להוציא אזרחות פורטוגלית לבד?

על הנייר כאשר נבחן את אזרחות פורטוגלית מחיר נגלה כי להוציא דרכון פורטוגלי לבד זה הכי משתלם. אז מדוע מרבית הישראלים לא מבצעים את ההליך הזה באופן עצמאי? הנטייה הטבעית שלנו תהיה לחשוב כי הישראלים הולכים אחרי הבחירה הכי זולה שתהיה ניצבת מולם. אך עם זאת אנו רואים כי בכל זאת הם פונים לחברות מנוסות שיבצעו את הפרוצדורה. 

  • לא לכולם יש את הזמן הנדרש כדי לבצע את הפרוצדורה הזאת באופן עצמאי. לעשות את כל התהליך זה דורש זמן, אחרת תמצאו את עצמכם מעכבים אותו ללא סיבה. בעוד חברה מקצועית יודעת בדיוק מה לעשות, לכם יהיה קשה לבצע את כל המהלכים השונים.
  • הליכים בירוקרטיים יכולים להיות מתישים מאוד, בטח אם אין לכם ניסיון קודם. אם בישראל ההליכים הבירוקרטיים מעייפים במיוחד, מה קורה כאשר מדובר על מדינה זרה? לא כולם ירצו למצוא את עצמם נכנסים לפרוצדורה כזאת שרק עשויה להקשות פי כמה.
  • זה נכון שאם נסתכל על אזרחות פורטוגלית מחיר עדיף לעשות זאת לבד. אך חשבתם כמה זמן וכמה עבודה תפספסו בהתעסקות עם האזרחות הפורטוגלית? לפיכך אנו מציעים לכם להעביר את המושכות לחברה מנוסה. זה יכול אפילו להיות משתלם גם אם תסתכלו על העלות הכספית שיהיה עליכם לשלם בסוף.
  • חברה מנוסה מכירה את כל העוסקים בדבר, לכן היא תוכל לקדם אתכם למקום הרצוי. תזכרו כי אותם אנשי מקצוע מטעם החברה עובדים מבוקר עד ערב עם אנשים במשרד הפנים הפורטוגלי. הם ידעו בדיוק מה נכון לעשות כדי שתקבלו את האזרחות הפורטוגלית בהקדם.

מהו אזרחות פורטוגלית מחיר לכל התהליך?

אזרחות פורטוגלית מחיר על ידי חברה מנוסה משתנה בין החברות השונות. הרי לכל חברה יש את היכולת לקבוע את המחיר שאותו היא רואה לנכון על השירותים שהיא מספקת. נזכיר כי מדובר על מחיר של התהליך מתחילתו ועד סופו, לא יהיה עליכם לעשות דבר. כל מה שאתם צריכים לעשות זה רק להיות נוכחים כדי לקבל את האזרחות בסופו של יום. אך החברה שבה בחרתם לבצע את ההליך תדאג כי הכל ידפוק כמו שעון שוויצרי. אז כמה נהוג לשלם על הוצאת אזרחות פורטוגלית למהדרין? המחיר נע בין 8000 ש"ח עד 15,000 ש"ח בין החברות השונות. רוצים להוזיל את המחיר כדי לחסוך עוד כמה מאות או אלפי שקלים? אנו מציעים לכם לעשות השוואת מחירים בין חברות שונות המציעות להוציא דרכון פורטוגלי. כיום התחרות בין החברות הללו עשויה לפעול לטובתכם מבחינת המחירים שכל אחת מהן גובה. כל אחת מהן תנסה למשוך אתכם לכיוון שלה על ידי הצגת מחיר מפתה ומשתלם למדיי.

חזרה לתוכן שאהבתי...
Picture of פורטוקי
פורטוקי

חברתנו מתמחה בהשקעות נדל״ן בפורטוגל למעלה מ 5 שנים, אנחנו עובדים עם חברות וסוכני הדלן הגדולים ביותר בפורטוגל וביחסים טובים עם הבנקים על מנת לאפשר לכם תהליך קל, נוח, יעיל ואיכותי, אנחנו מלווים את המשקיעים גם לאחר רכישת הנכס וזמינים לכל שאלה ובעיה שעולה במהלך הדרך.

Picture of עו״ד אריאל שושן
עו״ד אריאל שושן

ליווי אישי כל הדרך אל הנכס שלכם וגם לאחר הרכישה.

מלאו את הטופס לשיחת ייעוץ
ללא התחייבות
ליווי משקיעים בפורטוגול לכל השלבים - מימון, איתור נכס, משא ומתן ורכישה, איתור וניהול שוכרים וקונים.

הנכס הבא שלך בפורטוגל קרוב מתמיד.
השאר פרטים, לחץ על הכפתור וניצור קשר בהקדם.

אני במרחק לחיצת כפתור :)